25.1.2017

Janakkalan Keskusta ry:n hallitus on vuonna 2017 seuraava:

puheenjohtaja Juhani Pohjus, p. 05063173, juhani.pohjus@gmail.com
varapuheenjohtaja Veijo Elo, p. 0408684281, veijo.elo@pp1.inet.fi
sihteeri Petteri Mäkelä, petteri.makela@pp3.inet.fi
rahastonhoitaja Auvo Taponen, p. 0407362553, auvo.taponen@gmail.com
vaalipäällikkö Veijo Elo
tiedotusvastaava Auvo Taponen
jäsen Raimo Kaukonen, raimo.kaukonen@janakkala.fi
jäsen Mikko Kautto, mikkotkautto@gmail.com
jäsen Anna-Liisa Pesola, anna-liisa.pesola@luukku.com
jäsen Paula Prinssi, paula.prinssi@janakkala.fi
jäsen Päivi Välilä, paivi.valila@janakkala.fi

Hallituksen kokouksiin voivat osallistua myös Keskustan valtuutetut.
Voit ottaa yhteyttä: janakkalan.keskusta@gmail.com

Ei kommentteja:

Lähetä kommentti

Haluamme kuulla mielipiteesi!